Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől telt meg a memória?

Mitől telt meg a memória?

Figyelt kérdés
A telefonomban van egy 4 gigás memóriakártya, rá akartam rakni egy kis zenét, és azt írja hogy a tárhely megtelt. Másfél giga zene van a telefonomon, és még akartam rakni, de ugye nem tudtam. Két és fél gigát meg el foglal valami más de nem tudom, hogy mi. Meg néztem, kerestem olyan mappát ami esetleg foglalna sokat, de semmi, vagy üres mappákat találok vagy ilyen pár Mb-seket. Valaki esetleg tudna segíteni, hogy mitől lehet meg telve?

2013. febr. 5. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Formázd le a kártyád és próbálkozz újból.
2013. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Így se jó, mikor át másoloma memória kártyáról a dolgokat a számítógépre hogy le formázhassam, akkor is azt írja h 3,54 Gb-ot másol, mikor meg át nézem a mappákat sehogy se jön ki 3,54 Gb. 2 Gb kb minden, nem értem.
2013. febr. 5. 21:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Jólvan, meg találtam, csak valamiért mikor rá vittem a zene mappára az egeret akkor még kb 1,5 Gb-t írt, bele megyek és 2,54 Gb.... Hát akkor úgy néz ki vennem kell egy nagyobb memóriakártyát.
2013. febr. 5. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!