Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Andoid memória gondok. Mit...

Andoid memória gondok. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

tesom telefonján merült fel 1. ez a gond utána kiprobáltam és az egyémen is ugyan az a helyzet (Galaxy Ace)


Az a baj hogy a belső memória pár száz mega és az alap programok nagy %-át lefoglalják így van 60 MB és ha pl leszedek egy 40 gigás apk-zt a marketről hiába van 1 giga szabad helyem az SD-n és hiába telepíti a SD-re még is a belső memóriáról is lemegy egy csomó hely és már mást nem is tudok telepíteni. Erre a problémár van van megoldás?:O


2013. febr. 4. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen az android. Nem minden tehető át az sd-re, de amit át lehet az is foglal helyet a telefon memóriából. Elég hülye egy megoldás és eléggé érthetetlen, hogy akkor miért nem nagyobb tárhellyel vannak ellátva a telefonok. Gyárilag ennyi a lehetőség. De ha rootolod akkor a link2sd-vel ennél jobban is megoldhatóak a dolgok.
2013. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát ha 40GB-t szedsz le, akkor tényleg hiába van 1GB szabad helyed
2013. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

* :D jogos 40 MB-t akartam írni;

de amúgy tényleg nagy segség akkor minek adnak ilyen kis belső memóriát felfoghatatlan hugomnak a nagyobb baj mert 12 éves és tele pakolja játékokkal a telot de akkor a megoldás kevesebbet leszedni és törölgetni.

Amugy ha én külső apk-t rakok fel akkor is levesz a belső memoból ?

2013. febr. 4. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Az mindegy, hogy honnan telepítesz. Minden a belső memóriára kerül és onnan lehet áthelyezni.
2013. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok köszönöm a válaszokat !!!
2013. febr. 4. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!