Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megrendeltem egy 10.1" tablete...

Megrendeltem egy 10.1" tabletet. Óriási lelkesedéssel várom, hogy megérkezzen, szerintetek egy tablet nagy változást hoz, és tartósan? Tehát soha nem fogok ráunni?

Figyelt kérdés
Csak mert volt egy telefonom, amiért ugyanígy lelkesedtem, de 1 hónap múlva már nem érdekelt, meguntam.

2013. febr. 5. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor ezt is ugyan úgy megfogod unni. Velem is így volt, de hasznos ketyere.
2013. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem :/ és szerinted egy idő után kicsinek fog tűnni? mert volt 4"-os telóm, ami hatalmasnak tünt eleinte, 1 hónap múlva pedig már kicsinlettem... itt is így lesz?
2013. febr. 5. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem alapvetően nem a "szórakoztató faktor" miatt kellene ilyen cuccokat venni az embereknek, hanem csak annak kellene beszerezni, akinek szüksége van rá, mint használati eszközre. Mert megunni úgyis megfogod, de ez természetes dolog. A gond ott kezdődik ha valaki ezután már nem is tudja kihasználi az eszközt.
2013. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!