Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Black barrybe mennyibe kerülhe...

Black barrybe mennyibe kerülhet egy aksi?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
El ne áruld milyenbe kell.
2013. febr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Black Barrybe? 0, mert ilyen marka nincs. Blackberry-nek hivjak. Mondjuk a hozzad hasonlo korlatoltak kedveert RA VAN IRVA b+! Tipusszamot meg veletlenul se mondj, hiszen 12 eve ugyanazokat az akksikat gyartjak, es szerelik az osszes tipushoz


Oooo, Darwin, ha latna, hova jutott a (d)evolucio...

2013. febr. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De jó neked,hogy ilyen okos vagy,talán az aksigyárba dolgozol,te azért nem vagy korlátolt? NEm az enyém,de ne zavarjon dinka.
2013. febr. 6. 08:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Csak nálam működik a google kereső?


[link]

2013. febr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*akksi gyarban. Egyebkent nem, sajat cegem van.. Tudod, a nem dinkak altalaban igy szoktak csinalni :)
2013. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen?Egy?Nekem kettő is! A még úgysem dinkák,pedig így! :D Ha egyik csődbe megy,ott a másik! :) lol!
2013. febr. 6. 10:49
 7/12 A kérdező kommentje:
A vállalkozás mellett,vegyél tanuló leckét is,hogyan kell ékezettel írni! :) ez is lol! :)
2013. febr. 6. 10:51
 8/12 anonim ***** válasza:
képzeld, tudod ékezettel írni, csak tabletről kevésbé kényelmes. Nekem elég egy cég is, mert nem vagyok akkora b*lfasz, hogy csődbe vigyem... rólad meg elég nehezen tudom elképzelni, hogy egyáltalán bármi közöd lenne egy vállalkozáshoz... de ha esetleg mégis így lenne, kétlem, hogy teljesen tiszta forrásokból működne.
2013. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudod,balf@sz az szokott lenni,aki alaptalanul vádol mást! Maradjunk annyiban,hogy jól megvagyok a két céggel,minden csalás nélkül.Legjobb védekezés a támadás ugye,magadból indulsz ki? Mert ha én tisztességesen csinálok valamit,nem gyanúsítgatok mást sem! Az,hogy kényelmes-e úgy írni,hát én ezt másképp nevezném! :)Többek között lustaságnak...a cégek is ezért szoktak befuccsolni mert lusta a tulaj...mint te! :)Na pá! xD
2013. febr. 6. 17:09
 10/12 anonim ***** válasza:
18 éves kor alatt nem tudsz céget alapítani, az annál idősebb, értelmes emberek pedig nem használnak xD smiley-t..
2013. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!