Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az Iphone utánzatról? Sok jót hallottam már róla. Nekem fontos, hogy androdios telóm legyen!

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 6. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

"Sok jót hallottam már róla."


Na tőled nem fognak jót hallani ha megveszed.

Ha csak lomnak kell annak jó, telefonnak már kevésbé.

Ha mazochista vagy akkor neked való.

Kíváncsi lennék mi szépeket hallottál róla?

Hogy be lehet kapcsolni?

Meg hogy csörög ha hívnak?

Ha szivatni akarod magad akkor inkább járkálj mezítláb rajzszögeken. Olcsóbb és több élvezet van menne mint a klón szifonban.

2013. febr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

A gond az ilyen másolatokkal az, hogy ezeknél a kínai piacra szánt "utánzatoknál" semmilyen minőségbiztosítás, szervizhálózat sincs.


Míg ugyanennyi pénzért egy tök jó ZTE, Huawei, LG, Samsung telefont is kaphatsz, ami garantált minőség.

2013. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy cikkben pl. azt írják hogy ezt Kína legnépszerűbb online üzletében taobao.com-on 200 yuanért (31 USD) árulják.

[link]

2013. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem már az ilyen reklámszövegek kiakasztanak. Mert láttam már korrektül feltett másolat telót, ahol a gazdája leírta hogy ez itt van, ennyit tud, ér annyit amennyit.


Még 1x leírta volna hogy "kell ennél több" akkor kib@sztam volna a gépem.


Ráadásul magyar menü +4500Ft?...Ne viccelj már.


Akkor már ott tartasz hogy 50 ezer, ráadásul előre kell utalni...ilyen lutri dolgoknál necces előre elutalni 50k-t.

2013. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha megfigyeled, sokaknak volt vele problémája.

Te is beállhatsz a sorba a saját pénzedért:

[link]

2013. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!