Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Már jóideje örlődöm 3telefon között és nemtudom melyik legyen. Samsung Galaxy Ace, ZTE BLADE III, Sony Xperia Tipo. <Eredtileg a Tipo nemvolt a választék között de annyian dicsérík..>
2013. febr. 6. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én a sony ra szavaznék nekem nem tipo van de azok jó telefonok. De am ha vastag a pénztárcád ak iPhone-t vegyél.
2013. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a Tipo az jó, viszont ha egy kicsivel többet költessz , akkor Xperia U:) az sem sokkal drágább ezeknél,viszont mind a 3-nál jobb!
2013. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs iPhone-ra pénzem. Jobb a Tipo az Ace-nél? Mennyire megbízható a Tipo/Ace?
2013. febr. 6. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Az aCe-re én nem mondanám, hogy megbízható. Nekem volt, és én utáltam. Most Sony Xperria P-m van. Egyébként ezek közül szerintem vagy a ZTE a jó, vagy a Tipo. A tipo jó, nem fagyogat, viszont szerintem marha kicsi. A ZTE kellő méretű, jóvágású. A környezetemben is van ZTE és meg vannak vele bőven elégedve. Az ACE-t 2013-ban szerintem felejtsd el. Nem jó vétel. :)
2013. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ace-t felejtsd el. Már legalább egy éve nem kéne árulni. Az armv6, a 800 mhz, és a marha pixeles kijelző 25000-ért is már gáz, nemhogy 40000-ért...

Szerintem ezek közül az Xperia tipo-t vedd, mert a zte csak 200 mhz-el tud többet, viszont a sony-t megbízhatóbb, jobb, és prémiumabb márkának tartom. De se a balde3-al, de a tipo-val nem jársz rosszul, nagy különbyég nincs köztük.

2013. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor maradok a blade 3-nál mert a nagyobb méretű telefonokat szeretem <bár a mostani egy sam s5230 > Egy hülye kérdés a végére: Úgyanúgy tudom az "app storet/marketet" használni mint bármelyik androidos mobilnál?
2013. febr. 7. 14:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Android Market előre van telepítve (Androidos készülékeken.), de, ha adathálózattal használod viheti a pénzed, szóval egy Router is kell az Android mellé. :)
2013. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!