Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade vs Galaxy mini 2?...

ZTE Blade vs Galaxy mini 2? melyiket valasszam?

Figyelt kérdés
nem tudok donteni, ZTE szep, nagy kijelzo, de keves belso memoria, MINI2 kisebb kijelzo, gyengebb felbontas, gyengebb kamera viszont ujabb modell es lesz ra JellyBean ezekre lenne penzem ha ujat vennek. vagy inkabb hasznaltan egy GALAXY S i9000, vagy HTC Desire C ??? segitsetek donten....

2013. febr. 4. 21:08
 1/6 Mr.Kütyü ***** válasza:
látom hardver szükséges neked... blade hány??? 1?? ha 1 akkor mini 2. de ennyiből sony xperia u. Fényéveket ha ver rá 2mag 1Ghz 512ram stb. ha meg xperia u-ra nincs pénzed(45ezer) akkor tipo. az is sokkal jobb ezeknél.
2013. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Desire c helyett inkább a Desire vagy Desire S.

A mini 2 meg hardveresen jobb mint a blade. De ha már Blade akkor Blade 3. Hardveresen ugyan az mint a mini 2 vagy a tipo, de szép, nagy kijelzője van.

De a Galaxy S lenne a felsoroltak közül a legjobb.

2013. febr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egy kicsit elneztem, nem ZTE Blade hanem ZTE Skate....
2013. febr. 5. 08:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is felejtős.
2013. febr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mini2-nél olcsóbban jobb az Xperia Tipo, vagy ahogy Mr.Kütyü írta, vegyél 45000-ért Xperia U-t.
2013. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Turmiix válasza:
allandoan ezekkel az xperia u val es a tipo val vagytok volt xperia um is es tipom is az ut falhoz vagtam mert 2 nap utan beszart a tipot egyszer elejtettem kb fel meterrol es a kepernyo mar nemis mutatott semmit most mini 2 m van ezt mar elejtettem mar v 20x es csak kis kopasok vannak rajta amugy is a Jelly Bean (cyanogenmod 4.2.2) szepen fut rajta fagyas nelkul en a mini 2 t ajanlom :)
2014. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!