Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Menyire jó az Iphone?

Menyire jó az Iphone?

Figyelt kérdés
Pár érvet szeretnék hogy miért jó vagy épen miért rosz menyire érdemes egy ien telefont venni?
2013. febr. 6. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Megérné! Van benn magyar helyesírás ellenőrző is, nagy hasznát fogod venni.
2013. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én amit tapasztaltam idáig, az a videófelvételen a hangminőség, ami kiemelkedő(pedig volt már jópár telefonom). nyilván az alap dolgokat meg el lehet mondani, hogy az iOS gördülékeny, nem lefagyós, töréssel bármit el lehet érni azzal is. negatívuma meg az ára.
2013. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik típusra gondoltál.

A régebbieket szerintem már nem érdemes megvenni. ( iPhone 2G, 3G, 3GS ) sőt talán a 4 sem annyira jó hw már manapság.

Ha mindenképp almát akarsz akkor 4S vagy 5-ben gondolkodj.

Az áráról lehet vitatkozni, de szerintem felesleges. ( Mindegyik telefon túlárazott ) Ha van elég pénzed rá ( és nem sajnálod ) akkor ez nem egy rossz telefon és szerintem jól használható.

2013. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én amugy arra gondoltam hogy az 5 öt érdems vagy kivárjam e az ujab iPhone-t és majd aszt vagyem e ? me mindig lesz uj meg jobb csak nagyon sokat meg nem akarok várni me az uj iphone az elvileg nyáron jön
2013. febr. 6. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Xperiát és marad pénzed egy helyesírási szótárra is.
2013. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!