Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x8...

Sony ericsson xperia x8 android 2.3.7 miért ir ki hibát pl ha az energiatakarékos mód beálitási menübe megyek?

Figyelt kérdés

sony ericsson xperia x8-ra feltettem az android 2.3.7 mindent leírás szerint csináltam. De nem minden működik.

Nem tettem fel a hotfixet mert azon az oldalon nem volt ahol letöltöttem a romot (a leirásba benne volt hogy tegyem fel de nem volt link a hotfix nél amivel le tudtam volna tölteni). A 2.3.7 milyen hotfixet tegyek fel? Az oldal címe: [link]


Hero droid a rom neve.a 9. rom


2013. febr. 6. 16:00
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:

Mivel nincs ott a link, valószìnüleg ebben a verzióban màr nem kell a hotfix. (Több topicban is volt erre pèlda)


Próbàld ùjra, nekem màr volt olyan, hogy az segìtett.

De megnèzheted az xda-s forràst (alatta van a link), hàtha ott ìr valamit

2013. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kössz!


Majd megpróbálom. Hogy újra telepítsem vissza kell tenni a gyári romot?

Amikor feltettem utána a recovery módba lépett vissza és volt valami más fájl. Azt is fel kellet volna raknom?

Válaszod előre is kössz!

2013. febr. 6. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, legjobb megondás sztem is mindig az ha visszateszi az ember a gyári rom-ot, PC Companionnal, plusz én az SD kártyát is formázni szoktam hogy ne legyenek rajta véletlenül se fájlok az előző rendszerből.


Amúgy itt az XDA:

[link]

Innen is kivették már a hotfixet


Esetleg tudom ajánlani a GingerDX-et, stock kernelre valót szedj le:

[link]

Pár napja jött ki hozzá a legfrissebb verzió.


És itt tudsz egyéb romok között válogatni:

[link]

2013. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!