Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Grand X in vélemények?...

ZTE Grand X in vélemények? Akad nem akad? Játékok szaggatnak? Rendszer stabilitása? Fagyások stb? Véleményeket szeretnék róla hallani mert lehet ilyen telefont szeretnék venni.

Figyelt kérdés

Akad nem akad? játékok szaggatnak ? rendszer stabilitása ? fagyások stb?

Véleményeket szeretnék róla hallani mert lehet ilyen telefont szeretnék venni...



2013. febr. 6. 18:13
 1/2 anonim válasza:
Szerintem egy nagyon jó kis teló nekem is ilyen van! Nekem egyáltalán nem szokott akadni, fagyásról eddig szó sincs! Kompatibilitási problémákkal én még nem találkoztam amit ráraktam az megy is!
2013. febr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 samsam88 ***** válasza:

én most vettem ezt a telót, és ok, nemvagyok egy nagy android-guru, előtte galaxy s-em volt... de ez a telefon... nagyon erős, gyors, szinte lehetetlen szaggatásra bírni.

eddig nagyon tetszik, fürge, teszi a dolgát :)

nfs shift, dead trigger szaggatás nélkül megy rajta :)

2013. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!