Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » PRESTIGIO tipusu okostelefonja...

PRESTIGIO tipusu okostelefonja van e valakinek? Tapasztalatok? Velemenyek?

Figyelt kérdés
most keszulok venni egyet de sosem hallottam rolla eddig, nem tudom, hogy meg merjem e venni?

2013. febr. 6. 18:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem pár hete van egy és rendesen "kínzom". Olcsó de nagyon jó a teljesítménye, bár jópárszor lefagyott, de csak azért mert végsőkig "szadizom". Átlagos felhasználónak csak ajánlani tudom!
2013. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mar en is megvasaroltam a 4500-ast, teljesen elegedett vagyok vele, tokeletesen fut, pedig en is kinzom a kicsiket...
2013. márc. 29. 09:23
 3/11 anonim válasza:
Nekem egy 4040-esem van. Most szeretnék egy Vasember című filmben látható kezelő felületet rá. Eddig sikertelenül.
2013. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ezt a Vasemberes dolgot nem ertem, mire gondoltal pontosan?
2013. márc. 31. 21:51
 5/11 anonim válasza:
én most szeretnék egy 4020as típusút
2013. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónapja van meg. Folyamatosan fagy le hívásnál. Frissítettem már, azután is csinálja. Remélem, hogy mihamarabb találok megoldást rá.
2013. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem kb 1,5 honapja van meg es ugyanez a problema 4500-rol van szo, hivasnal lefagy es csak aksi ki/be segit, frissitettem de semmi valtozas, remelem JB frissites megoldja.
2013. ápr. 23. 15:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 4040-es van, és 2db Deák Ferenc portréba került :D Ennyi pénzért bőőven jó! 1Ghz processor,512 RAM...Teljesen jó. Az akkuja mondjuk ...2 napig írja,dehát okostelefon :D ... Ismerős. Mikor néztem a neten nem tűnt vmi szépnek, de élőben nagyon meglepődtem. Szépen ki van dolgozva, mikor a kezembe vettem éreztem hogy egy szépen kidolgozott igényes telefonról van szó. Persze én vettem hozzá egy 32GB-os memóriakártyát, úgy volt 52 de nagyon megérte! Idáig minden haveromnak tettszett :)
2013. máj. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én visszaküldtem már.. frissitések után egy ideig jó volt, aztán ha automatikusan frissitett valamit akkor megint fagyott le..Aztán mire megint jó lett, unalmamban elkezdtem egymás után csinálni sok fotót..hát minden 3.nál indult újra a telefon.. Én nagyon szerettem, de sajnos egy adott idő után már meguntam a folytonos bajokat vele :))
2013. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Prestigio 3540 nem szép kijelző, gagyi műanyag hátlap, botrányos kamera, akksi melegszik, viszont 1 hetet is bír napi min. 1 óra telefonálással, netezéssel, 2 sim használattal. Nem fagy, nem akad, gyors. Netezésre jó, bár a kijelző minősége tényleg nem a legjobb, olyan pixeles és nem életteli színű.
2014. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!