Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mindent az iphone 4s-ről....

Mindent az iphone 4s-ről. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék mindent megtudni róla.Biztos kérdezték már de én most itt konkrétan szeretném.

Bármit írhattok : vélemények,tapasztalatok,előnyök,hátrányok,hiányosságok,programok

előre is köszi :DD



2013. jan. 31. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz konkrétan valamit.
2013. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fúú hát most így nem tudom. de neked konkrétan mi a tpasztalatod vele? szereted használni? szerinted jobb mint az android?:DD
2013. jan. 31. 23:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobb. Stabilabb, gyorsabb.
2013. febr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 pianoboy válasza:
Az androidnál sokkal biztonságosabb, szebb, gördülékenyebb a menüje, nincs semmiféle akadás a menüben, alkalmazásokban, gyönyörű képeket lehet vele csinálni, RENGETEG jobbnál jobb minőségi játék van rá, nem lassú, nem akad, nagyon szeretem használni. Tökéletes!
2013. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem iPhone 4S-t kérjél.Nekem is az van.Rengetegen letámadtak hogy egy egoista sznob vagyok,mert ilyen telefont kaptam,pedig egyátalán nem volt igazuk.Nagyon jó telefon,és nagyon sok kiegészítőt tudsz hozzá venni,valamint jobb játékok vannak rajta,mint az Androidon.+Nagyon gyors,sok a tárhely.

Igaz hogy egy kicsit gyenge az akksija,de 3G/wifi-vel és egész napos játékkal zenehallgatással kibírja 1,5 napig....Szóval 1000000x jobb mint az Android.

A fényképezője valami eszméletlen jó,és van FaceTime is.

2013. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Előző vagyok!Bocsi,az első mondatot ne vedd figyelembe!(Csak másnak is ezt írtam,és elfelejtettem kitörölni)
2013. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kutyus70 ***** válasza:
Azt hiszem pianoboy és az alattalévő megadták a tökéletes választ. Nekem is iPhone 4S-em van, és eddig még minden Androidos telefont odavert minden értelemben. Még a Samsung Note 2-öt is, amiben állítólag egy roppant erős 1,6 Ghz-es 4 magos processzor van. Azon lassabban tölti be a játékokat, és a végén még szaggatnak is. (érdekes, nem?!) Az enyémen meg villám gyorsan betölt, és teljesen szaggatás mentesen fut minden, a legújabb játékok is. Pedig csak 2 mag, és csak 1 Ghz, amiről még tudni kell, hogy nem hivatalosan, de az is vissza van folytva 800 Mhz-re. Amióta iPhone-om van, (már második éve) azt sem tudom mi a szaggatás, lefagyás, meg ilyenek. Ezért jobb az iPhone, és általában minden Apple cucc. Lehet, hogy drágább is, de én úgy gondolom, hogy akinek van 130.000 Ft.-ja egy Androidos roncsra, az hozzá tud még csapni 30, 40, vagy akár 50 ezret is még 1-2 hónap szpórolgatással, és akkor legalább van egy tökéletes készüléke.
2013. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!