Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy androidos mobilon...

Ha egy androidos mobilon nincs flash támogatás, akkor hogy lehet filmet nézni online (streaming)?

Figyelt kérdés
A leírás szerint streaming lehetőség van, de a legtöbb film flash formátumban van fenn a filmmegosztó oldalakon. Van valamilyen letölthető codec (pack), vagy szoftver, amivel mégis tudnék flash videókat nézni pl. az indavideo-n?
2013. febr. 7. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom JB-ről van szó, arra is rálehet kókányolni a flash -t csak olvass utánna neten
2013. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi az a JB?
2013. febr. 7. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelly Bean 4.1-es android
2013. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4.1-től már nincs benne a rendszerben, de a play áruházból le tudsz tölteni flash alkalmazást. Több is van fent, érdemes a kommenteket is elolvasnod. MX-Player a legnépszerűbb tudsz vele streamelni is :)

A vicc az egészben az, hogy haveromnak ICS-e(4.0.4) van neki felajánlja a play áruház a flasht(az "eredetit"), nekem 4.1JB és nincs benne a keresési listában. Én is MXelek :)

2013. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha a "firmware változat" jelenti azt, hogy milyen android, akkor ebben 2.3.7 firmware változat van.

Viszont bármilyen flash playert töltök le, (még adobe archive kereséssel is megpróbáltam), mindig azt írja ki, hogy "a fájltípus nem játszható le".

Tudtok segíteni?

2013. febr. 7. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!