Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Készülékbeszámítás T-mobile?

Készülékbeszámítás T-mobile?

Figyelt kérdés

A következő kérdésem lenne. 2 éve vettem egy telefont tőlük. Szeretnék egy másikat venni, viszont erre nincs szükségem. Ismerőseim azt mondták, valamennyit beszámolnak az árból, de erről így még nem hallottam.


Azt tudom hogy időnként van ilyen akcíó hogy -5000 -10000 ft régi készülék esetén.



2013. febr. 7. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Jelenleg-és általában a T-mobilenál-nincs készülékbeszámítás.

Viszont ha előfizetéses voltál nagyon vonzó készülékcsere ajánlataik vannak.

Ha nincs és utóbbi néhány hónapban nem is volt hátralékod akkor a meglévő hívószámos megtartásával lecserélheted készüléked a listaárnál jóval olcsóbban.Egyedileg meghatározott árakért lépj be a honlapjukon a MyThome menüpontba és már ki is listázza a kedvezményes készülékárakat-amit akár kamatmentes részletre is fizethetsz.

Példának magamat hozom fel én rendszeresen így cserélem le régi készülékemet: 2 éve egy kp502 LG-t vettem ami 165 Ft volt, most ismét cserélhettem így egy LG L3-at választottam ami 9990 ft volt ezt havi 990 ft - al törlesztem most.

2013. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!