Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek le fognak állni...

Szerintetek le fognak állni valaha a hagyományos mobilok gyártásával?

Figyelt kérdés
Azért érdekel mert az okostelefonok lassan átveszik az uralmat. Eljön az az idő amikor a boltokban csak okostelefont árulnak majd?
2013. febr. 7. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer biztosan.
2013. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Mindig lesz annyi józan ember, akinek a telefon telefonálásra kell, heti egyszeri töltéssel, éveken át megbízható működéssel, egyszerű kezelhetőséggel, könnyen előhívható alapfunkciókkal, operációs rendszer nélkül. Ez a tapitelefon divat is le fog csengeni pár év alatt, mint annyi minden más.
2013. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
21:50-es válaszoló! Teljesen egyetértek veled, nekem egyáltalán nem jönnek be ezek az okostelefonok, régen egyedi telefonokat gyártottak, strapabíróak voltak, ezek meg mind egyformák és naponta tölteni kell őket. Nem értem mi szükség van rá hogy gyakorlatilag mini-laptopot csináltak a mobilokból, a sok hülye meg telefonfüggővé válik, mást se látok mint, hogy állandóan taperolják a mobiljukat. Lehet én vagyok nagyon maradi de én csak telefonálásra használom a mobilom és ha ez elromlana amit jelenleg használok akkor se vennék okostelót.
2013. febr. 7. 22:45
 4/7 anonim ***** válasza:

A #2 vagyok.


A mobil egyrészt divatcikk. Aki teheti, vegye. Elhiszem, hogy jó dolog útközben olvasgatni, facebookozni, játszani. Ezek a mobilok bevallottan vagy be nem vallottan a szórakoztatásról (is) szólnak. Abba most nem megyek bele, hogy akadnak olyanok is, akiknek menőzni kell az okostelefon. Az ő esetükben valóban csak a telefon-tulaj páros egyik fele okos...


Másrészt munkaeszköz. Ha valakinek egy telefon arra kell, hogy mindig biztonságosan működjön, akkor ne kelljen azon aggódni hogy épp lefagyott-e az Android/IOS/Win (mindenki gondoljon a legutáltabb oprendszerre, ne a sajátjára), kibírja-e a töltés a legközelebbi szabad micro-USB kábelig, jaj, nem volt-e egy elmulasztott hívásom játék közben... az soha nem fog okostelefont venni. Nem azért mert utálja, vagy hülyének nézi azt akinek olyan van. Azért nem, mert nincs szüksége rá.

2013. febr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én ezért nem veszek, mert nincs rá szükségem. Előző kommentemből kihagytam, hogy elég borsos az áruk, és felesleges kiadni érte százezret ha nincs kihasználva a tudása. Márpedig nekem nem kell rá semmilyen hókuszpók, én teljesen meg vagyok elégedve azzal ha tudok hívni rajta meg ha van rajta ébresztőóra. Jah és a képernyőjük is könnyen törik, én pedig akármennyire próbálnék rá vigyázni, sajna előfordul, hogy leejtem.
2013. febr. 7. 23:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából azért zavar az okosok terjeszkedése mert kiszorítják a piacról az IGAZI telefonokat. Ezek a divattelefonok tele vannak pakolva minden felesleges dologgal, megy a wifi meg a nemtom milyen alkalmazás csak az emberek lassan telefonálni felejtenek el.
2013. febr. 7. 23:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tehetném, egy okostelefon árából egy "féltégla" két hét készenléti, 18 órás beszéltgetési idejű "csak buta telefon" Sonim készüléket vennék, de azoknak is sokallom az árát.
2013. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!