Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonszám ez: +88888888?

Milyen telefonszám ez: +88888888?

Figyelt kérdés

Ugyanis erről a számról két napja hívogatnak! Felvenni nem vettem fel!

Ha van valakinek valami ötlete írjon. Köszönöm!


2013. febr. 8. 11:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Vedd fel és beszélj vele és meghallod ki az.
2013. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Kitalált. Pont mint a kérdés. Nincs ilyen országkód.
2013. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Légy erős, nem kitalált szám, mert engem is napok óta éjjelente hívogat. Ezek szerint, ha nincs is ilyen szám, akkor honnét szerintetek? De, ahogy olvastam, hogy mást is hív, megnyugodtam, hogy nemcsak engem.
2013. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A kérdés nem kitalált! Valóban többször jött erről a számról hívás! Senki nem járt így rajtam kívül? Megyek a Fókuszba :-)
2013. febr. 9. 08:12
 5/22 anonim ***** válasza:

Attól még hogy több regisztrációd van, és magadat erősítgeted válasznak álcázva, nincs ilyen telefon előhívókódú ország. Az országkódot, ami a hívott fél készülékén megjelenik, nem a telefon adja amiről hívnak, hanem az adott ország telefonszolgáltatója. Amikor valami kamu nyeremény sms-t kaptam, akkor is létező országból jött (Antarktisz és Norfolk sziget).


Itt vannak az ország kódok:

[link]


880 és 886 létezik. 88, 888 nincs.

Tehát a kérdés kitaláció. Pont.

2013. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Biztos ami biztos, ismét jeleztem az operátorok felé a kérdést.


Majd meséld el, milyen érzés volt a piros kézre kattintani, mert amúgy nem érdekel milyen értékelésem van.

2013. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Őőő...nem kitaláció.

[link]

2013. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Figyelj koma! Ha megadod az email címedet lefényképezem a bejövő hívásaimat csak hogy neked bebizonyítsam ;)

Nem vagyok olyan fogyatékos,hogy több felhasználónevet csináljak és itt élvezkedjek (van jobb dolgom is)!

Gondoltam van valaki aki hasonlóképpen járt. És van értelmes építő hozzászólása.

Köszi!

2013. febr. 9. 15:30
 9/22 anonim ***** válasza:
Némely telefonon van olyan, hogy "tiltólista". Amelyik számot ide berakot, az nem fog csörögni. De még a nem fogadott hívások listájára sem fog bekerülni. Ha okostelefonod van, biztos van ilyen menüpontja a hívás beállításoknál, nekem egy sok éves faék egyszerűségű buta telefon is tudja, pár termékforgalmazó, utazásszervező már szerepel a listán :)
2013. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Sziasztok!


Véletlenül találtam ide,ma engem is hívott ez a szám,erról próbáltam valamit találni, mert a tudakozóban nem tudtak mondani semmit. Nektek esetleg van valami infótok?


Köszi!

2013. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!