Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonszám ez: +88888888?

Milyen telefonszám ez: +88888888?

Figyelt kérdés

Ugyanis erről a számról két napja hívogatnak! Felvenni nem vettem fel!

Ha van valakinek valami ötlete írjon. Köszönöm!


2013. febr. 8. 11:35
1 2 3
 11/22 Amane15 válasza:
Bennünket is hívott többször is!
2013. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
2013. jún. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:

sziasztok!

Engem is hívott ez a szám, ezért is néztem fel ide. Bár engem csak egyszer hívott, de akkor fel is vettem. Nem szólt bele senki. Ez pár napja volt. De ahogy olvasom itt, világszerte értetlenül keresik a hívót. Különös...

2013. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Engem is hívtak ezzel a számmal egymás után kétszer. Az volt a fura hogy egszer rejtett számmal, másodszorra már mutatta a számot is.
2013. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Attila1964 válasza:
Engem is keresett ma ez a szám. Nem szólt bele.A szolgáltatómat felhívta és azt mondta ilyen szám nincs. Haha!! Világszerte értetlenkednek e miatt,ha utána nézel a neten meglátod.Elég érdekes dolog.
2013. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 reni854 válasza:

Sziasztok, ezt találtam egy hasonló angol honlapon:ts a number from Denmark. The company is called Leasy, and they sell electronics.

Linkelem a cég honlapját is. Ezek szerint mégis létező szám.

[link]

2013. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Tweeny Deadwars válasza:
Ne legyetek már ekkora nyomik!!! Van képem is, tudom bizonyítani, hogy +88888888-ról hívtak! 8 darab 8-as, nem ő az egyetlen, akit hivogattak, ez nem kitalált szám, a személy nem kamu kérdést tett fel, én pedig TWEENY DEADWARS voltam! Na csocsi..
2013. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 EvilNobara válasza:

Sziasztok!


Ezt a telefonszámot akkor írja ki a mobil, ha valami probléma van a telefon hálózattal. A kollegáim gyakran hívnak a határról, ahol alig van térerő, és akkor rendszeresen ezt írja ki a telefon (nem csak nekem, másnak is). Nem kell tőle megijedni.


Ezért is lehetséges, hogy ha valaki felveszi, csak statikus zajt hall. A hívás átjön ugyan, de arra már nincs elég térerő, hogy a hívásazonosítót érzékelje, és maga a beszéd is elveszik az éterben.

2013. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Ezt írja ki a mobil ha valaki külföldről hív és rejtve van a vezetékes szám,amiről hív. Nyilván nem lehet visszahívni "rejtett számon"
2013. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Most hívott ez a telefonszám engem. Utána 1 perccel hívott egy külföldi ismerősöm. Jobba bele merültem és rátaláltunk a válaszra. Külföldi hívás esetén adja ki ezt a számot ha a külföldi hálózat nem jól irányít át . Mert ugye a hívásokkal adatok is jönnek.Még a vonal is recsegett amikor beszéltem. Tehát az adatok nem küldte el jól.
2013. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!