Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dolphin browser böngészőben,...

Dolphin browser böngészőben, androidon, hogy váltsam át a facebook-ot az egyszerűsített formára?

Figyelt kérdés
Olyanra szeretném mint az operánál!
2013. febr. 8. 12:54
 1/9 anonim válasza:
A beállításoknál megadhatod, hogy kvázi "milyen eszközként" töltse be az oldalakat (pl. a normál, vagy mobilnetes verzióját részesítse előnyben) Amúgy nem lenne egyszerűbb leszedned a Facebook app-ot?
2013. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de a facebook app volt már fent és most az elöbn megint felraktam, de már le is szedtem.. lassú is és igaz, hogy nem szűkölködöm mb-ok terén de valamiért nekem az egyszerűsített face oldal jobban tetszik! Nos eddig azt hittem, hogy csak az opera böngészön lehet, de a dolphinban is le lehet ugym. butítani, mégpedig úgy, hogy átmásoltam az operából a linket a dolphinba! A gyári böngészőmmelnilyet nem lehet, ugyanúgy az nyitja meg.. rwm. nagyjábol érthetően irtam, ami a lényeg, hogy a Dolphin browsernek jár még 1 piros pont! :-)
2013. febr. 8. 14:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Dolphin browser a touch.facebook.com-ot nyitva meg azért fos.

Az opera meg a m.facebook.com.

Operából is megy a touch.facebook.com csak kicsit bugos.

2013. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Golan Trevize ***** válasza:

Címnek az m.facebook.com-ot írd be.

Így még asztali számítógépen is a mobilos felületet hozza be.

2013. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hamar örültem.. Custom-ra volt állitva, igy megnyitotta az egyszerűsitett facet, de a többi oldalt át tette asztaliba. Gyerekek hogy oldjam meg, hogy a face olyan legyen mint az operában de a többi oldal pedig android verzióban fusson? Tudom le lehet menteni az operából asztalra, de nem akarok ugrálgatni!
2013. febr. 8. 16:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Dolphin-ben megnyitod az m.facebook.com-ot.
2013. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Golan Trevize ***** válasza:
Olvasd el megint, amit a 4-es válaszban írtam...
2013. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na akkor írd be a címet és nézd meg, hogy mi történik! Köszi mindenkinek, nem sokra jutottam, na mind1..
2013. febr. 9. 18:52
 9/9 Golan Trevize ***** válasza:
Beírtam. Az történt, amit mondtam.
2013. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!