Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik hivatalos android 4.1...

Létezik hivatalos android 4.1 frissítés Samsung Galaxy Mini 2-re?

Figyelt kérdés
Alapból Android 2.3.6 van rajta, találtam híreket tavalyról is miszerint majd érkezni fog jelly bean (szeptemberi bejelentés!!!), de ezen kívűl semmi bizonyítékát nem találom. Vagy komolyan ennyi időbe telik mire összecsapják? :D

2013. febr. 8. 12:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Már februárban megirtam hogy nem lesz rá. Gyenge hozzá a telefon. Jobb ha lassan beletörődtök.
2013. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Összehasonlítottam telefongurun a mini2-t és a music-ot, szerintem a music nem olyan mérföldkövekkel erősebb mégis 4.0 fut rajta... ennyi erővel a mini2-n is futna.


Egyébként mindegy, mert legrosszabb esetben manuálisan felpakolja rá az ember. :)

2013. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Igen, tehát ha megígérték akkor lehetne JB csak igazából lusták a Samsungnál, de ha a Galaxy Music-ra van ICS még annak is örülnék mert az biztos hogy menne ezen a Galaxy Mini 2-n is !
2013. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Sziasztok!


Ezt most találtam: [link]


Csalódtam, de azért remélem valami javítás még lesz majd hozzá + pár új feature. :)

2013. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Tegnap olvastam a Google bejelentését az új Android verzióról, a 4.4 KitKat-ről. Azt írták, hogy régebbi telefonokra is ki fogják adni. Szerintetek van rá esély, hogy a Galaxy mini 2 is megkapja?
2013. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem, nincs.

A Samsung nem foglalkozik 1-2 éves olcsóbb telókkal.

Esélytelen.

2013. nov. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!