Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telónál kinyírja az...

Cucubazsi kérdése:

Androidos telónál kinyírja az akksit ha 1 nap többször feltöltöm vagy rátöltök az akksira? Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyiszor töltöd, ahányszor akarod.
2013. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jolvan akkor köszi!:) csak azért aggódtam mert az előző telómnál zte blade ott felpuposodott az aksi de valószínű azért mert 1x 2x feltöltöttem más akksijával és olvastam ha erősebb töltővel töltjük akkor ez lehet a következménye tönkremegy.. köszi mégegyszer!
2013. febr. 8. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor van, hogy délutánra úgy ítélem meg, hogy estig biztosabb, ha tele van az aksim. Így gyorsan ráteszem a töltőre. Idáig semmi gondom vele.
2013. febr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor jó:) akkor biztosan az előző telónál ez nyírta ki az akksit mert előtte nem igazán volt gond vele. ezerkösz!:)
2013. febr. 8. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!