Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az adroinos telefonomat...

Az adroinos telefonomat feltöltöm 100% ra de eltelik 2 óra hossza ésmár lemegy felére ez mért lehet korábban nem volt ijen csak pár hete csinája ezt? Az akku 1500mAh annak másfélnapig birnia kénne. Játék van rajta elég talán attól?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Facebook kliens nem fut a háttérben? Nekem anno 3óa alatt lehúzta az akkut amíg le nem töröltem.
2013. jan. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha garis a teló, akkura is vonatkozik fél év,

én a helyedben kérnék újat.:)

Nálam bevált, igaz, a telót is frissítették hozzá, de lett egy új akkum.

2013. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bekapcsolva maradt a:

bluetooth

wifi

mobilnet

és emellett olyan alkalmazás is futhat ami folyamatosan frissítgeti a reklámokat.

2013. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:
Az akksid rossz. Nekem x10 mini pro-m volt, ha jól emlékszem 930 mAh, de azért az is többet bírt... Főleg ha eddig nem ilyen volt.. egyértelmű, hogy behalt az akksid. Öcsém telója is ilyen lett, pedig gyárilag azért egész jól bírta. Sajnos a gari már nem érvényes rá...
2013. jan. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ésha feltőltőttemár 100% ra demég nem huzómkia tőltőt hanemég hagyom 3-4 óra hosszát az valamivel nőveliméga akkut vagyis hosszab ideg akkor nem merül le ?

Egyébkéntmost adroin 2.3.6 vanna telomon deha frissitem 4.0.3 ra vagy 4.1.1 re akkor otttmár ugytudom az akku élettartalma sokal hosszab ez igaz?

2013. jan. 17. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!