Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 100 MB mobilinternet mennyi...

100 MB mobilinternet mennyi internetezésre elég?

Figyelt kérdés
Kimondottan fb-ra használnám, néha más oldalak megtekintése is, de nem youtube meg letöltésekre, mert azt tudom, hogy sokat eszik, így azt telón nem használnám! Napi 1-2 óra fb és pár oldal megtekintésére elég 1 hónapig a 100 MB? Vagy hány óra fb fér bele naponta 1 hónapra ebben a csomagban?
2013. febr. 9. 15:38
 1/4 A kérdező kommentje:
jah és opera minivel használnám
2013. febr. 9. 15:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Órában nem mérhető az adatforgalom.


Egy fb oldalbetöltés képekkel minimum 300 kB (böngészővel és a hivatalos alkalmazással is). Tehát 100 mega nettel kb 300× tudsz ránézni a fészbukra.

Ha ez nem elég, használj Opera Minit, képek nélkül 300 kB helyett 30 kB-ból megvan a facebook, így 10× annyit használhatod.

2013. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
írtam, hogy opera minivel használnám! Akkor bőven elég annyira, amit én akarok naponta (2-3 óra)! Ez nagyon jó, köszi a segítséget :)
2013. febr. 9. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Mikor írtam, akkor még nem láttam. :)

Igen, bőven elég.

2013. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!