Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alcatel OT-990-be lehet...

Az alcatel OT-990-be lehet rakni Micro SD-t? Vagyis lehet bővíteni a memóriáját?

Figyelt kérdés
És van benne magyar menü?

2013. febr. 9. 16:09
1 2 3
 11/24 bp1985 ***** válasza:
1-2 napos használat alapján nem lehet igazi véleményt mondani. Az ot 990 telefonálásra jó, sms-t írni, de másra nem nagyon. Gyengébb játék még megy rajta. Wifi miatt netezni tudsz, gps van benne. Viszont ics soha nem lesz rá.
2013. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Android 2.2, 600 MHz proci sz.r kijelző + kínai márka.

Igen telefonálásra meg smsre jó de arra egy 10 éves nokia is jó, ha okostelefon kell akkor ez annak nem jó.

[link]

2013. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 bp1985 ***** válasza:
gsmarena sem megbízható teljesen. 2.3.7 van rá hivatalosan, és 4.0 főzötten, de akkor is jobb a blade 3.
2013. febr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném hogy a net illetve a gps is akadozott mint állat... mint ahogy fruit ninja is pedig az elég egyszerű játék.
2013. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
nekem alkatelem van semmi baja haverom féktisztító spray-el takarítja autószerelő... nincs neki baja amugy meg ha valaki nem használta még akkor honnan veszi h szar??? amennyi ismerősömnek zte van annyi volt már szervízbe okoskodni lehet annak aki okos de aki idióta az neee akarjon már DILOK
2013. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
amugy vegyél OT 995 AZ JÓ AZT HASZNÁLOM nincs baja ajánlom
2013. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen vagy több mint egy éve használom nem rossz,de 40e nem ér meg nézegethetsz a hauwei-ek között is

egyébként az alcatel nem kínai hanem francia és megy rajta a fruit ninja

2013. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#15: Onnan veszem hogy sz@r hogy már próbáltam, volt időm alaposan kipróbálni, úgyhogy nincs mit idiótázz mert csak okoskodsz és osztod az észt(miközben hülyeségeket beszélsz).

A ZTE-ről nem volt szó, az is csinál jó telókat meg az lacatel is a felsőbb kategóriába, de olcsó kí}ai telót nem ajánlott venni, a fentit megmpláne nem...

#16: Az OT-995 tényleg jó teló az árához képest, de az már más kategória.

#17:Huawei-nek náhány felsőkategóriás telefonja közül nincs egy jó se de sztem a kérdezőnek nincs annyi pénze.

Az alcatel csak VOLT francia valamikor rég, most már kínai.Megy rajta a fruit ninja de qrvára akadozik.

2013. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Úgy akartam írni hogy a Huaweinek csak pár felsőkategóriás telója van ami jó.
2013. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Használtam több mint egy évig Alcatel ot990-et és több hónapig ZTE Blade3-at is.

Az Alcatelen 2.3.5-ös rendszer volt soha nem fagyott le , nem volt lassú és nem is akadozott , ADW-vel és később HOLO-val a gyári launcher helyett.

Bezzeg a ZTE nagyon be tud lassulni hiába a 4.0.4-es android néha úgy szaggat hogy csak na, bármilyen launcherrel próbáltam , végül úgy lefagyott hogy csak hard resettel lehetett életet lehelni belé, ennek következtében minden adat törlődött róla.

A ZTE-ben nincs előlapi kamera se led vaku, és a kamerája semmivel sem jobb mint az Alcatelé. Egyetlen előnye van csak a szép nagy kijelzője, ami persze zabálja az energiát. Illetve van mégegy előnye a 2.5 GB-os tárhelye, merthogy az ot990-ben csak 150MB van de lehet bőviteni microSD-vel 32GB-ig.

Magyar menü mindkettőben volt alapból.

Az Alcatel 25ezer volt annyiért megérte. A ZTE 30ezer volt de nem érte meg. 40ezerért sokkal jobbakat is lehet kapni (ot993 , ot995).

2013. febr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!