Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alcatel OT-990-be lehet...

Az alcatel OT-990-be lehet rakni Micro SD-t? Vagyis lehet bővíteni a memóriáját?

Figyelt kérdés
És van benne magyar menü?

2013. febr. 9. 16:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

[link]


Itt alaposan tesztelték és elég jó véleménnyel voltak róla.

2013. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A teszt 2011-es most 213-ban vagyunk.

Én tapasztalataim meg azt mutatják hogy a blade 3 sokkal jobb, nekem nem akadt mint az alcatel úgyhogy nincs mit kamuzni.

2013. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Nincs benne magyar menü, de a Play áruházból lehet letölteni magyar menüt meg launchert. Bővíthető és szerintem 25ezer körül van most és nagyon jó telefon. Nekem ilyenem van és Semmi bajom nem volt vele,pedig 1éve kaptam karácsonyra. Kamerája nagyon jó,hangszórója is. Ha kiroot-olod nem fog lefagyni és bazi sok helyed lesz ;)
2013. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Utolsó: Na ez jó vicc volt, kösz hogy felvidítottad a napomat. :-DDD
2013. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!