Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 vs HTC One X?

Peti831214 kérdése:

Samsung Galaxy S3 vs HTC One X?

Figyelt kérdés
A két telefon közül melyik a jobb és melyiket érdemesebb megvenni? Érvek-ellenérvek ???

2013. febr. 9. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Galaxy S3.
2013. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondom érvek-ellenérvek! Szerinted a kommentedben ez megtalálható kedves egyes???
2013. febr. 10. 08:03
 3/6 anonim válasza:
Nagyon hasonló telefonok csak persze az S3 kijelzője nagyobb ami lehet előny lehet hátrány nekem mindenféleképpen előnynek számit,de ha a méret nem zavar vegyél Note 2-t hardverileg jobb 2 gb ram 1.6 proci még sok kulonbozo ujitas ami meg foleg jo az S-pen árban pedig S3-tol 20k-ra van csak a One X személy szerint nem tetszik de ez csak az én véleményem de szerintem bármelyik telefont veszed megelégedsz vele de mondom ha van pénz S3-ra akkor Note 2-re is lesz sztem aval járnál a legjobban:)
2013. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát a Note2 már méretben sok! Max 5 coll ami még belefér szerintem a kényelmes használatba nekem! S3-ból igazából csak a 2 GB Ramot hiányolom! Ha annó beletették volna, vagy legalább a másfelet, akkor nem haboznék! Igazából az S3 fele hajlok én is, de mivel a OneX egy kategória vele ezért érdekelnek a vélemények,h biztosan ne tévesszek! :)
2013. febr. 11. 09:34
 5/6 anonim válasza:
Szerintem várd meg az S4-et ha az ár nem zavar már:P az pont 5 hüvelykes ami neked a határ meg 2gb ram 2 ghz proci meg csomó újitás.Én is készülök venni de az s4 sok lesz tuti ezért Note 2-t veszek,méret nem zavar:PPP
2013. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Balázs88 ***** válasza:

Én a HTC-t venném, a helyedbe.

Minőségi anyaghasználat és összeszerelés, kiváló telefon.

Sokkal szebb a kijelzője a HTC nek és már az ára is lement 100ezer környékére.(Függetlenül)

Nem utolsó sorba jobban dicsérik a HTC mint a Samsungot.

2013. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!