Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van mindenkinek más...

Miért van mindenkinek más véleménye ezekől? (Samsung Galaxy Ace, ZTE Balde 3, Sony Tipo)

Figyelt kérdés
Tőbb telefon között is gondolkoztam hogy nekem melyik felelne meg de gondoltam megkérdezem az "ittenieket" is hogy kinek mi a véleménye. A Galaxy Ace-t rőgtön lesz@rozták hogy akad, neméri meg stb... Viszont mindenki Sony Tipo-t istenitette. Aztán "bejött a képbe" a ZTE Balde 3 amit én személyszerint azonnal válaszottam volna mert elég jó a kijelző és még az 5mpx kam+1GHZ hard elég jól hangzik, egyetlen "félelmem" a kínai gyártóval volt (Általánosságban a kinai dolgok nem túl jók..) ezért újra hozzátok fordultam ahol azért ajánlottátok a Tipo-t mert Sony és megbízhatóbb.. Viszont, megkerestem pár tesztforúmot ahol viszont majd mindenkinek z a véleménye hogy a tipot veri a Blade 3 minden szempoontból és még kedvezőbb árú is..Mivel hétfőn megyek a telenorba megkérdezném újra hogy melyik? Blade 3 vagy Tipo vagy esetleg valami más ami a telnornál 10ft-ért megy smarttarifa3-al? Bocsi a hosszú "elősztoriért"
2013. febr. 9. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a Blade 3-at venném a helyedben. Nekem One X-em van, és semmi problémám nincs vele. Eddig!
2013. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkébb valami ACE 2 félét. Ha drága akkor tipo! A sony -k jól vannak optimalizálva, a zte-n csak egy nyers android fut!
2013. febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!