Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace típusú...

Samsung Galaxy Ace típusú készüléken minden androidos játék megy? Pl. Pou, jetpack joyride, angry birds, ice cream jump. Melyik az amelyik kevésbé megy rajta? (nem pont ezek közül)

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 18:10
 1/9 anonim válasza:

Nekem is acem van.Az google play-es játékok közül szerintem mindegyik rendesen fut, nem a legjobban, de nem is rosszul.

A nagyobb játékok, mint a gta 3 esetében meg kell keresned az eszközzel kompatibilis verziót.

2013. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi. és milyen tapasztalataid vannak a telóról
2013. febr. 9. 18:26
 3/9 A kérdező kommentje:
?
2013. febr. 9. 18:26
 4/9 anonim válasza:
Igazából nem rossz, de az áráért már jobbat is kapsz(persze csak ha újonnan veszed.Egyébként hétköznapi használatra(facebook,youtube stb...)tökéletes.
2013. febr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem. most szeretnék ilyet ballagásra, bár sokan ajánlják az alcatel ot 995-öt is. de szerintem az kicsit drágább. meg nagyon tetszik az ace mert csomo ismerőrömnek van és könnyen kezelhetö
2013. febr. 9. 18:31
 6/9 anonim ***** válasza:
ballagás. addigra még szutyokabb teló lesz. már így is elég elavult, több éve áruljak ugyanolyan aránytalansággal drágán. Xperia P. vagy OT-995 sokkal jobb, van rá ics, nem régi,elavult.
2013. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha most vennék telót már én se ilyet vennék, de szutyoknak nem szutyok.
2013. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez olyan szinten sz@r telefon, hogy 40000-ért még a temle run se fog rendesen menni, pedig aut minden nem samsung alsó kategóriás telefon elfuttatja. Ha csak ennyi az igényed, hogy az általad felsorolt játékokat játszhassad, nem kell ennyit fizetned, mert egy Xperia Tipo röhögve elfuttatja őket, + a tipo a temle tun-t is röhögve elfuttatja, és még a Dead Trigger is megy rajta, arróp meg az ace csak álmodhat, hogy az elmennyen rajta.


Összefoglalva van sokkal olcsóbban sokkal jobh telefon is: xperia tipo ->minden téren jobb, huawei ascen y200->hardverben még ez is jobb, meg persze kijelzőben, Zte Blade3->ez is minden téren jobb.

2013. febr. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az xperiák általában jók, de tipot ne vegyél a huawei meg a zte elve szar.Ezek közül inkább már az ace bár az se túlzottan jó. Xperia P, Xperia u, Lg L5, ha van pénzed rá akkor a hamarosan megjelenő (vagy már megjelent nem tudom) Xperia Z-t válaszd szerintem az év legjobb telója lesz. A ZTE, Huawei-t meg felejtsd el, mert undorítóak.
2013. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!