Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válaszam?...

Melyik telefont válaszam? Huawei Ascend y200 vagy a Sony xperia Satico!? SOS.

Figyelt kérdés
SOS.SOS Előre is köszönöm a válaszokat :)

#telefon #jobb #okostelefon #Huawei Ascend 200 #Sony xperia Satico
2013. febr. 9. 22:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Elírtam:Satio ezt akartam írni
2013. febr. 9. 22:39
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a Sony szóba sem jöhet, viszont a Huawei sem a legjobb. Huawei nagyon jó lenne, ha minimum 512 mega RAM lenne benne, de a 256 nagyon kevés, gyakran bezárja az alkalmazásokat ez miatt. Bár úgy tudom root és swap partíció használata után ezt meg lehet oldani, de az meg ugye az átlagembernek nehéz munka (igazából nem, csak lusták).

Szóval ez a kettő közül mindenképp Huawei, de még körülnéznék vásárlás előtt, hátha találsz jobbat (Xperia tipo)

2013. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A root és swap partíció valóban járható út, egy swap partíciót támogató kernel flashelése után egy olyan főzött rom mellett, ahol a rom istallerben van egy enable swap opció is.Így viszont körülményesebb a dolog, mint egy sima root, azonban így sem vészes, ellenben nem hiszem, hogy minden ember azonnal ugrasztaná csak ezért a garit.


A Satio viszont felejtős, a megjelenésekor ipari hulladék volt a kameráján kívül, a Sony Ericsonnak sosem jött össze sem a symbian, sem a windows mobile, így ezek elég félresikerült darabok lettek.Főleg, hogy akkoriban a symbának a touch változata komolyan gyerekcipőben járt még, így az OS sem tökéletes.

2013. febr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
óó,köszönöm a válaszokat!! :)
2013. febr. 10. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!