Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafon smart 2 vs samsung...

Izsi96 kérdése:

Vodafon smart 2 vs samsung galaxy ace melyik a jobb? vélemények?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 13:17
1 2
 1/12 PatrikCena válasza:
Vodafone Smart 2 jobb
2013. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. febr. 18. 22:08
 3/12 anonim válasza:
Smart II-t nehogy vegyél!! Szériahibás (valószínűleg).. akinek ilyen van, mind hibás.. A Galaxymmal pedig másfél éve nincs gond!
2013. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 PatrikCena válasza:
Nekemis Vf Smart 2 vann és nálam hibátlanul működik.Továbbra is azt mondom hogy Smart 2
2013. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

A Samsung Galaxy Ace egy kicsivel feljebb van árazva, mint a smart II nem? Tehát nem azonos árkategóriájú készülékről van szó. Szerintem itt több különbséget lehet találni, mint hasonlóságot.


Hogy jutott eszedbe pont ezt a két készüléket összehasonlítani?

2013. márc. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert haveromnak smart 2 je van nekem meg ace és azt mondja hogy az egy szar
2013. márc. 10. 10:42
 7/12 anonim válasza:
A haverod eléggé hülye lehet a telokhoz ha azt állítja hogy jobb a mart 2 az egy rakas szar az ace mindenben veri
2013. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hát én röhögök Ace-t azért nem vennék mert Samsung túlárazott "valami" Smart 2 meg legalább olcsó mert Vitamaxban kb. 20k Én 15 ezerért vettem szóval... Amugy A smart 2 simán veri az ace-t csak kell hozzá ÉRTŐ ember és CM .
2013. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

3. vagyok


Smart II: nincs jegyzettömb, nehéz bezárni a programokat, mert minden egyes háttér programját egyesével kell bezárni (pl facebooknál néha 5-6 dolgot)


Ace: kéznél van a jegyzettömb és egy gombnyomással be lehet mindent zárni.


Mindkettő telefonom van, mindkettőt használom, és már a Smartot legszívesebben kivágnám...

2013. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

1 Az én smart II-m rootolva van

2 Ezért alapból letöröltem a facebookot és google plus-t meg egyéb hülyeségeket így kb 40 Mb-ot szabadítottam fel

3 Nem értem minek telóra jegyzettömb mikor papíron 10 szer gyorsabb leírni és megnézni.(Igaz a telód a zsebedben van de akkor is felesleges szerintem)

2013. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!