Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U? Vélemények?...

Sony Xperia U? Vélemények? Esetleg más, ebben az árkategóriában lévő, jobb okostelefon?

Figyelt kérdés

Ezt a telefont néztem ki, nekem nagyon tetszik, de kíváncsi vagyok a tapasztaltabbak véleményére is. Nagyon zavaró a fénycsík? A menü stílusát át lehet állítani? Milyen egyedi beállítások lehetségesek rajta?

Egyéb előny-hátrány?


Esetleg szívesen fogadok ajánlatok más mobilokról, maximum 50.000Ft értékben, de az tényleg maximum! (Xperia Ray nem érdekel, nem nagyon fogott meg)

Köszi a válaszokat. :)



2013. jan. 21. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
sola
2013. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyi a bajom vele, hogy 60.000 fölött van.x)
2013. jan. 21. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha kevés az 5.5 gb szabadon felhasználható hely, akkor szerintem gyűjts még. De sola helyett inkább egy ZTE grandX in -re.
2013. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

5 hónapja használom az U-t, sokat használom uh. naponta töltöm. Nincs hátránya, gyors, szép telefon, ICSt is jól viszi. Az 5,5GB memória meg nekem bőven elég. Nem zavar már a csík, de az egy programmal korlátozható. /nem kapcsolható ki teljesen/

Persze lehet a Playről más kezelőfelületeket letölteni. Több téma is vqn rajta. Nekem

hátrány volt hogy olyan anyagból van a hátlap h nem

tapad a touchpadomhoz. Úgy szabod személyre ahogy akarod. De ez utóbbi egyébként minden okostelefonról elmondható.

2013. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!

Épp most néztem a ZTE Grand X in-t is, nekem valahogy az U jobban tetszik, ráadásul a mostani telómon 4GB tárhely van és bőven elvagyok vele. :) Köszönöm a válaszodat! :)


Kedves 3.!

Neked is köszi a választ, ehhez egyéb hozzáfűznivalóm nincsen. :D Én a személyre szabás alatt ugye a menüre gondoltam, mármint nekem ami az alap az elég komolynak tűnik, ezért gondoltam, hogy megkérdezem. :)


További kommentek is jöhetnek még! (:

2013. jan. 21. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem találnál jobbat, nekem tökéletesen működik, nem akad, fagy, és visz minden game-et. A menüt értelemszerűen testre lehet szabni, és ahigy előttem már valamelyik válaszoló írta, más kezelőfelületet is le lehet tölteni, ha a gyár nem tetszik.
2013. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A külsején kívül rendben van az U. De mindenképp megéri élőbe is megnézni mert képek alapján nagyon tetszett aztán Media Marktban megláttam és egyből megutáltam...szerintem nagyon keskeny. Persze ez szubjektív.
2013. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!