Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A problemam a kovetkezo:...

Czédulás Levente kérdése:

A problemam a kovetkezo: talaltam egy zte w atlas mobilt es egy darabig mukodott is ahogy kell. egy par napja viszont nem tudok se smst kuldeni se telefonalni rola es a mobilnet sem A tobbi funkcioja viszont mukodik. Mi a megoldas?

Figyelt kérdés
Lehetseges hogy le van tiltva? Ha igen mi a megoldas?

2013. febr. 11. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehetséges, hanem biztos.
2013. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" Czédulás Levente kérdése:


A problemam a kovetkezo: ..... Mi a megoldas?"


Megnézed a telefonkönyv bejegyzéseket: Apu, Anyu, Nagyi, Tesó, Szivem és ehhez hasonlóakat keresve.

A saját telefonodról felhívogatod és megmondod hogy találtad a telefont, szeretnéd visszajuttatni.

Biztosan örülne a gazdája hogy nem egy tähó päraszt találta meg aki inkább netezik a telefonján ahelyett hogy visszajuttatná.

A másik az, ha lopottnak jelentette a telefont, akkor valószínűleg a hívásokat megvizsgálják és azok alapján megpróbálnak rád akadni. Mivel a talált dolgot a rendőrségen kell leadni, egyéb esetben jogtalan elsajátításról beszélhetünk.


[link]

2013. febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nos a helyzet igen csak sajatsagos mivel ez egy teljesen uj telefon. a kijelzovedo matrica meg erintetlen volt es sim kartya NEM volt benne. aksit is en vettem bele kulon. a sajat kartyammal hasznaltam amig tudtam. en sem orulnek neki ha mas hasznalna a telefonomat de ebben az esetben nem tudtam felhivni a telefon gazdajahoz tartozokat.
2013. febr. 11. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:

"de ebben az esetben nem tudtam felhivni a telefon gazdajahoz tartozokat."


107

Ingyen hívhatod. Segítenek.

2013. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez esetben IMEI szám alapján tudják megmondani, ki a gazdája, ha bejelented a rendőrségen vagy a mobilszolgáltatónál. Ha nem jelentkezik érte senki egy ideig (nézd meg a jogszabályt), akkor a tied lesz.

Fóliás telefont nem szoktak elhagyni, ez lopott lesz, rosszabb esetben komolyabb bűncselekmény történt (pl. rablás). Én megelőzném a bajt és leadnám a rendőrségen. Ha használtad, a telefonszámod már tudják, és minden egyebet is.

2013. márc. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!