Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend y200 megéri?...

Huawei ascend y200 megéri? Huawei ascend y200 függetlenítése?

Figyelt kérdés

Most jött egy olyan lehetőségem, hogy elcserélhetném a Samsung wave 723 telefonomat, egy huawei ascend y200-ra.Csak az a gond vele hogy t-mobile-os,nekem meg vagy vodafone-os vagy független kellene, éppen ezért arra gondoltam, hogy kifüggetlenítem. De hallottam azt, hogy elvileg a függetlenítés elba*szhatja az egész telefont, igaz ez? Valakinek valami tapasztalat ilyen téren?

És hogy szerintetek megéri elcserélni a Samsung wave 723-at egy huawei ascend y200-ra? Azért is szeretném elsősorban,mert az androidos, az enyém meg badás, és nem igazán szeretem a badát.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. febr. 11. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tuti nem cserélném el. Az a huawei egy kalap fos. Az alsó kategória legalja.
2013. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, de én többnyire csak jó dolgokat hallattam róla, bár a RAM-ja nagyon kevés azt hallottam..

Te miért gondolod azt hogy nagyon fos, kifejtenéd bővebben? :)

2013. febr. 11. 14:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyenge processzor és kevés ram. Ez pont elég ahhoz ,hogy ne cseréld el,hisz pont ezek a legfontosabbak egy operációs rendszert futtató telefonnál. A waved mindenben jobb mint az a y200as csak épp nincs benne android.
2013. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm szépen a válaszod. :)

Akkor szerintem nem cserélem el..

2013. febr. 11. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem jobban megérné ha ezt a mostanit eladnád, kipótolnád , és vennél sony xperia tipo-t, vagy ami még jobb sony xperia u-t
2013. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11%

kedves negatív válaszadók! használtátok már? én 4 hónapja használom, nap, mint nap, és semmi bajom nem volt vele, nem állt le, minden elfér rajta, az a kevés ram nem is olyan kevés, volt már egyszerre 19 alkalmazásom is, szóval...

ha nem tapasztaltátok, h milyen, inkább meg se szólaljatok! -.-"""

2013. márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!