Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Félig rootolt htc one v...

Félig rootolt htc one v visszaállítása gyári állapotba. Hogyan?

Figyelt kérdés

Bekapcsolás után ezt írja ki: "This build is for development purposes only. Do not distribute outside of HTC without HTC's written permission. Failure to comply may lead to legal action. "


power+volume down billentyűkre behozza boot menüt, majd lefut valami ellenőrzés: "pk76diag. Zip no img pk76diag. Nbh no img or wrong img pk76img. Zip no img pk76img. Nbh no img or wrong img pk76img. Tar no img pk76img. Aes no img pk76img. Enc no img" majd bejön a fastboot, recovery stb. clockworkmod recovery jön be utána, de én nem nagyon értek hozzá.

Valaki tudna segíteni lépésről lépésre, hogy hogyan tudnám az eredeti állapotot visszaállítani?

Előre is köszönöm



2013. febr. 11. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de ekkora hozzáértéssel minek nyúlsz bele?

Vidd el szakemberhez, fizesd ki hogy összekalapálja, és tegyél magadnak esküt hogy többet nem babrálod.

Így jársz a legjobban.

2013. febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

látod az első szabály? segítek:

Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!


az új téma: okoskodás. kösz, nem kíváncsi rád senki.

2013. febr. 12. 15:45
 3/3 A kérdező kommentje:
mellesleg, okoska, nem én juttattam el idáig, ha előbb érdeklődnél...
2013. febr. 12. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!