Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok telefontőltő programot?...

Marko Zsombor kérdése:

Tudtok telefontőltő programot? (LENT KIFEJTEM! )

Figyelt kérdés
Szóval Galaxy Ace-m van és gépről szoktam usb-n tölteni. Arra gondoltam, hogy mivel este is tölt, vmi programot fel kéne raknom. Szóval tudtok olyan programot, ami ha a teló feltöltött leállítja a töltést? Vagy valami trükköt erre?

2013. febr. 12. 06:31
 1/8 anonim ***** válasza:
NEm tudod túl tölteni annyit vesz fel amire szüksége van utána max csepp töltés szerűen szinten tartja.
2013. febr. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem kell program. Addig tölti amig kell.
2013. febr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt a védelmet már régóta alapból beépítik a telókba és a hasonló akkus készülékekbe.
2013. febr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem szükséges semmit sem letölteni, ezt a funkciót minden li-ion akkus töltő tudja
2013. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Erre már az első mobiltelefonok megtervezésénél gondoltak.

Így azóta is úgy működnek a töltésvezérlők hogy érzékeli az akku paramétereit és az alapján kikapcsolja a töltést.

A kérdésed alapján azt gondolom hogy te figyeled a mobilodon a töltésjelzőt és kihúzod a töltőt ha feltöltött állapotot jelez. Nem kell ilyet tenned.

2013. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok hogy az USB nem rontja el az aksit? Mert a régi aksimat is töltöttem esténként hálózati adapterrel és egy idő után kb. 5 percet sem bírt ki+felpúposodott.
2013. febr. 12. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem az USB miatt.

Egyszerűen tönkrement volna akkor is ha normál töltővel használod.

2013. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :D
2013. febr. 12. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!