Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan okos telefonra...

Létezik olyan okos telefonra való navigáció ami ingyenesen letölthető és nem kell hozzá internet vagy wifi?

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Létezik.
2013. febr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
iGO,Sygic,Navigon
2013. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azok nem ingyenesek.
2013. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Beviz Elek ***** válasza:

Alapból tènyleg fizetösek, de az IGO-t pl le lehet ingyen tölteni (csak kell egy kis utànajàràs). Ingyen hasznàlható is utàna!

Letöltöd gèppel, felrakod, net nèlkül megy, csak gps kell hozzà. De az ugye okostelóban alap ès ingyenes

2013. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Osynho ***** válasza:
49%
Mindent le lehet tölteni ingyen. Csak nem biztos, hogy az legális. :)
2013. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kivéve a nokiát.. most kapcsoltam be a 4 éves telefonomon az ingyen navigációt..még a lépéseim is számolja...
2013. febr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"Azok nem ingyenesek." Google Play-en lehet hogy nem,de ki az a tróger aki pl.: a Navigon Europe-t 20000 Ft-ért veszi meg Play-en. iGO meg amúgysincs fennt úgyhogy mindegy.


Egyébként ha arra gondoltál hogy a netről szedi a térképeket akkor is rosszat mondtál,amihez nem értesz abba ne szólj bele.


Utolsó: Mi nem legális??? Aki netről leszedi az illegális,ekkora baromságot még nem hallottam,menj máshova okoskodni.

2013. febr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Osynho ***** válasza:
100%

"Mindent le lehet tölteni ingyen. Csak nem biztos, hogy az legális. :)"


Értelmezd... Torrentre gondoltam és általánosságban. Örülök, hogy paraszt vagy, jót szórakozok az ilyenekn, További jó okoskodást.

2013. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"de ki az a tróger aki pl.: a Navigon Europe-t 20000 Ft-ért veszi meg Play-en."


Csak azt kivanom neked, hogy a te munkadat is ennyire becsuljek meg :)

2013. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Beviz Elek ***** válasza:
Ki munkàjàt becsülik meg? Mert nem sokmindenkièt. A fizetèsem 20%a egy ilyen fos progi? Szerintem nem fog èhenhalni a gyàrtó...
2013. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!