Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon jobb? sony...

Melyik telefon jobb? sony ericsson xperia u, alcatel ot-995, samsung galaxy s advence, samsung galaxy ace, samsung galaxy ace2? légyszi sorrendben írjátok le!

Figyelt kérdés
ballagásra kapnék egy telót, kb 50ezer körül. tudom, hogy a galaxy ace2 és az advence már 60 fölött van, de érdemesebb lenne többet kiadni érte vajon? lány vagyok (ha ez számít). leginkább fényképezésre, zenehallgatásra és játékokra használnám. érveket is hogy pl. ez miért jobb mint ez, vagy hogy mik a hátrányok és előnyök

2013. febr. 12. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:

én ezek a telefonok közül az U-t venném

Előnyök: viszonylag olcsó ahhoz képest amit tud

Hátrány:nem bővíthető :(

itt van róla egy teszt: [link]

2013. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi. igazából nekem is nagyon tetszik amit tud, meg hogy gyors stb.. viszont az alakja nem nagyon jön be :S de az alakjától eltekintve bejön :)
2013. febr. 12. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
+1 xperia U
2013. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Galaxy S Advance jobb, van ra 4.1.2 Jelly Bean is.
2013. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Advance-nak a legjobb a kamerája a felsoroltak közül
2013. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
U. (nekem OT995 van, az Ace 2-ről pedig tapasztalatból tudom, hogy nem rossz, de az SE U éri meg leginkább az árát /pillanat:)
2013. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kizárólag csak samsung galaxy s andvance a legjobb!Nekem is az van és nagyon jó minőségű fotót készít és viszonylag nagyon jól bírja az akumulátora!Én ezt venném meg a helyedbe :D
2013. febr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Xperia u-m van és eleinte meg voltam vele elégedve,de telt az idő és egyre jobban szaggat. Még az is ami eleinte nem. Már ujraraktam és egy fokkal jobb de nem az igazi. Kevés az 512 mb ram. Az S advance-be 768mb ram van elvileg. Az már többre elég én inkább azt javasolnám, de árba nem tudom hol van. Még egy Huawei Ascend y300-on is érdemes gondolkodni.
2014. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!