Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG P990 telefonom szeretnék...

Attila1010 kérdése:

LG P990 telefonom szeretnék frissíteni. Honnan tudok letölteni hozzá újabb androidot?

Figyelt kérdés
Gondolom ehhez kell még az Odin program.

2013. febr. 12. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet a LG PC Suite-tal is.


Nem árt egy LG P990 hard reset előtte amit vagy a pc suite-tal vagy gombokkal is csinálhatsz itt egy leírás sajnos csak angolul van.


[link]

2013. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de akkor ez végül is az LG programja ez csak a hivatalos verziókat találja meg. ettől lesz rootolva a telo???
2013. febr. 12. 16:37
 3/5 A kérdező kommentje:
mert én láttam 4.1-es verziót csak nem találom h kell feltelepíteni. Csak nem tom h az van már magyarul??? ha nincs akkor melyiket rakjam fel????
2013. febr. 12. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja a hard resetet magyarul itt találod


[link]


ettől nem lesz rootolva. De a szoftvert be tudod a hivatalos programmal frissíteni. De most másik ROM-ot akarsz vagy hivatalos frissítést?

2013. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi jogos a kérdés én kérdeztem rosszul rom cserét szeretnék.
2013. febr. 12. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!