Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomat miért nem lehet...

A telefonomat miért nem lehet frissíteni ICS-re?

Figyelt kérdés

Sony Xperia U -m van ,és olvastam hogy már rengeteg embernek 4.0.4 ICS fut a telefonján,és azt is hogy ár tavaly augusztus körül kijött..

Sony Update Service-vel sem megy,PC Companionnal se,és a telefonban a Telefon Információk->Szoftverfrissítés->Rendszer- nél sem..

Mindegyiknél azt írja hogy 'Már a legújabb szoftverrel rendelkezik.."

Ez azt jelent hogy még várjak?



2013. febr. 10. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Független sufni gsm-es?Ugyanis már szolgáltatóin keresztül is meg kellett volna kapd.

A függetlenek meg általában külföldi lokalizációsok de olyan szinten rommá vannak haxolva, hogy a gyári update sem érkezik meg rájuk.

2013. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen kártyafüggetlenül vettem ...

Előtte Xperia Mini-m volt T-mobilos, és annak a kártyáját raktam bele ebbe.

2013. febr. 10. 14:15
 3/6 A kérdező kommentje:
[link] innen vettem
2013. febr. 10. 14:17
 4/6 anonim ***** válasza:

90% hogy valami rommá függetlenített külföldi lokalizációs teló.


[link]


[link]

2013. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi.ez biztonságos?

azt értettem hogy elveszik a garancia meg az összes dolog a telefonról..de nem fog elromlani? tehát nem lassú be meg ilyenek?:/ ettől tartok

2013. febr. 10. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Tölts le egy főzött romot és flasheld rá a telefonra. És ha akarsz garanciát akkor tölts le egy gyári romot is a telefonodhoz, és ha vissza flasheled ugyanúgy meg van a garancia. (Csak ne mond meg a szervízben hogy már flasheltél rá romot)
2013. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!