Van ilyen telefon?

Figyelt kérdés

- a processzor órajele min. 1 GHz

- QWERTY billentyűsor előnyben (ez opcionális)

- android

- belső tárhely 8 GB

- a kijelző min. 4 hüvelyk

- nem jobb a Samsung Galaxy S GT i9000 telefonnál (tehát elcserélhetném rá)


Az xperia készülékeket ismerem (jelen esetben az Xperia Pro-t, de az nem jó ide nekem)



2013. febr. 12. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Motorola Milestone 2. Amugy mi a gond az Xperia Pro-val?
2013. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A belső mérete kisebb, nagyon ritka és nem rosszabb semmiben a Galaxy S-nél (max. kijelzőben, meg memóriában)
2013. febr. 12. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ilyen nem nagyon van, mivel a 4 hüvelyken felüli telefonok kb mind jobbak a galaxy s-nél, valamint a 8 gb-on felüli telefonok is.

Viszont qwerty-s telefonból a legjobb az xperia pro, vagy olcsóbban az xperia mini pro, viszont egyik sem felel meg teljesen a feltételeidnek.

2013. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt vedd figyelembe, hogy a galaxy s lassan egy alsó kategóriás telefonnak felel meg, annyira régi lett a hajdan csúcsmobil.
2013. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hülye lennék elcserélni, csak kiváncsi voltam, azon van az összes filmem...
2013. febr. 12. 20:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Milestone-t, az első része nekem jobban tetszik. Köszi mindenkinek a válaszokat! LG telefonokból esetleg nincsenek ilyenek? (nem csak qwertysek)
2013. febr. 12. 20:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a Playt - annak hogyhogy a külső memóriája nagy? Arra nem is lehet játékokat tenni! (mmint amikhez ilyen sd data-t kell letölteni)
2013. febr. 12. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!