Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 800 vagy n9?

Nokia lumia 800 vagy n9?

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
hát az n9 az egy halott telefon szerintem. a 800 meg már nem éri meg..kapsz annyi pénzért jobbat is.
2013. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

N9 nem halott. Csak nagy ritkán, félévente 1 frissítéssel rukkol elő a Nokia és a MeeGo. egyébként a fejlsztőcsapatot kirugta a Nokia, csináltak egy céget, és fejlesztik tovább a MeeGo-t, és az N9-et tovább támogatják.

A Lumia pedig támogatott továbbra is a Nokia részéről.

Hardveresen a Lumia jobb, de az életben....vagy WP, vagy MeeGo. Én WP-t használok. Szeretem. Meg vagyok vele elégedve.

Így látatlanba azt mondom, hogy Lumia. Kicsit többminden elérhető rá.

2013. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Viszont jobb élményt nyújt az N9, és többet is tud. Nincsenek kötöttségek, és nagyobb a kijelző. Az N9 igazi kuriózum és egyediség, már lassan másfél éve használom, és semmi pénzért nem válnék meg tőle :)
2013. márc. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Volt Nokia Lumia 800-am, és most egy N9-et használok. Csak telefonálásra, böngészésre, fényképezésre használom szinte. Tökéletes választás az N9. A Lumia 800-ban alapvető dolgok nem voltak elérhetőek. Ilyen például a Bluetooth, ami a Lumia 800-ban kb semmire nem használható. Naptárhangot, üzenet hangot nem változtathatsz, ha hallod ha nem a te bajod, ébresztőhanggal ugyanez. Minden korlátozva van, semmi sem elérhető. Csak akkor tudsz médiaátvitelt csinálni ha a Zune programot telepíted a számítógépedre. Olyat felejts el a Lumia 800nál hogy fotózol egyet és el akarod küldeni haverodnak Bluetoothon, felejtős. Maga a Lumia 800 hardveresen és kinézetre nem rossz, de ez a Win rendszer egy TRAGÉDIA. Használhatatlan, legalábbis számomra, akinek életében számtalan Symbianos Nokia, és Androdos Samsung megfordult már.

Megjegyzem alkalmazásokra, játékra, kibővített netre egy S3-at használok, annak nyomába sem ér a Nokia N9.

2014. dec. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!