Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Made in china by samsung vs...

Made in china by samsung vs made in korea by samsung?

Figyelt kérdés
Van egy samsung corby telefonom annak ha kiveszem az akksiját akkor van 1 kis cimke amin ir adatokat és észrevettem,hogy azt irja made in china by samsung.Viszont én úgy tudom,hogy a samsung koreai az eredeti vagyis a telefon nem eredeti,de ez nem érdekes ami inkább érdekel,hogy láttam egy videót amiben egy csaj telefont szétszedi és a cimkén szinten china-t ir.Most akkor,hogy van ez a made in china-k hamisitványok vagy ott is van samsung cég nem értem...

2013. febr. 12. 21:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Apple meg amerikai, mégis kínai gyerekek gyártják.
2013. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Az hogy mi van ráírva az nem jelent semmit, egyébként ilyen sz@rokat nem hamisítanak.Manapság a telefonok 99%-át kínába gyártják, attől függetlenül hogy mit írnak rá a telóra, de attól még lehet eredeti, az meg hogy hol van a cég székhelye az már egy másik dolog.
2013. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
amiben egy csaj az s3-ast szétszedi*
2013. febr. 12. 21:40
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen mindegy?

Az alapanyag kínai. Vagy ott is szerelik össze, vagy odébb viszik egy kicsit.

Ha itthon szerelnék össze, akkor jobban örülnél neki?

Ugyanolyan minimálbéresek csinálnák mint ott.

2013. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Igen, a Samsung koreai, de attól még a gyárak/összeszerelés lehet Kínában.

HTC taiwani, Sony japán, Apple amerikai, Nokia finn, de mindegyiknek Kínában csinálják a telefonjukat, mint ahogy ez minden másra is igaz (ruhák, tv-k, minden Kínában készül).

2013. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szóval amin koreait ir koreában rakhatták össze de az alapanyag Kinából van?(ahogy érvényes minden gyártóra)
2013. febr. 13. 12:23
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha másképp kérdezed ugyanazt,akkor is Kínában készül. Ami nem jelenti azt hogy rossz. A kínai gyártók kis pénzért vacak bóvlit, piaci áron normális minőségű terméket gyártanak. A megrendelő pontosan azt kapja amit kér. Ha a megrendelő úgy gondolja, hogy a mi kelet-európai torkunkon a vackot is le lehet nyomni, akkor azt fog nekünk gyártatni. Nem Kína hibája, hogy Magyarországra a termékeik legalja kerül be. (most nem az ismert márkanevek kínai gyártású modelljeire gondolok)
2013. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#6


Hol írja azt, hogy Made in Korea? Sehol, vagy ha igen, akkor az az egy alkatrész lehet tényleg Koreában készült.

2013. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Made in Korea by Samsung ezt irta anyám telefonján egy ilyen felnyitos féle és tényleg azt irja rajta
2013. febr. 14. 18:36
 10/18 A kérdező kommentje:
és mondom ott irja a feliratot ahogy leveszed az akkumulátort van egy kis cimke ir adatokat ott irja legfelül
2013. febr. 14. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!