Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jött a telefonomra egy üzenet...

Rádi tamara kérdése:

Jött a telefonomra egy üzenet anyukától hogy:"gyere" és utána elkeztem rajta (telefonon) zenét hallgatni leültem (zsebemben volt) és egyszer csak ki kapcsolt és hiába raktam fel töltöre vettem ki a sim kártyát akkor se jött vissza mitt tegyek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 14:17
 1/3 A kérdező kommentje:
ELFELEJTETEM ODA ÍRNI HOGY EZ EGY IPHONE 4S (HASZNÁLTAN VETÜNK APUKÁMNAK AZ EGYIK MUNKA TÁRSÁTÓL!!!!!!!!!
2013. febr. 13. 14:23
 2/3 anonim válasza:

Háát...


Szerintem nem számithatsz sok jóra. Vigyétek el szervizbe :)

2013. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kar volt odairni hogy uzenetet kaptal mert az nem szamit en meg az elso heten rendeltem meg a neten persze vadonat ujjan meg mikor megjelent de egy het utan elis adtam es vetem helyete egy samsungot en aszt mondom es az ismeroseim is akiknek volt hogy egy nagy szar es nagyreszuk egy hetmulva el is adta azonkivul hogy draga szar az egesz telefon
2013. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!