Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HD youtube videó mobilnetről...

HD youtube videó mobilnetről SGS III-n miért nem megy?!

Figyelt kérdés

Egy rootolt gyári romos Samsung Galaxy S3-am van.


A youtube alkalmazásban be van állítva a jó minőség mobilhálózaton,de így is csak HQ ban tudom a videókat lejátszani HD helyett,és ez egy ilyen kijelzőn nagyon zavaró(!). (WI-FIről megy a HD is)Ha valaki tud rá megoldást írjon legyen szíves!Előre is köszönöm.



2013. febr. 13. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván azért mert a mobilnet édeskevés a HD-hoz, + mert gondolom van benne védelem, hogy ne szívja le fél perc alatt a teljes havi korlátot.
2013. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
750mb havi adatforgalmam van abba sztem egy-két HD videó belefér (nem 1 órásak persze) vagy nem?
2013. febr. 13. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mekkorára konvertálja a youtube a feltöltött videókat, de 750 mb nagyon kevés ilyesmire.

Egy 2 órás film mondjuk 6GB, akkor 10 perc 500 mega.

Megnézel 15 perc videót és elment egy havi netforgalmad.

Szerintem jobban jársz ha ezt inkább csak wifin tolod...

2013. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan mobilneted ami ki is tudja szolgálni a hds sávszélességet.
2013. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 13. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!