Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Micro sim-kártya használható...

Micro sim-kártya használható normál sim kártyájú telefonban is?

Figyelt kérdés
Most cseréltem le a telefonomat, de a sim-kártyám még nem cserélhető, mert nem telt le a hűségidő. Ez azért van, mert nem egyszerre lett a telefon meg az előfizetés. 1 éves sim-kártyát lecserélik ingyen a Telenornál microsim-re?

2013. febr. 13. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Micro sim-kártya használható normál sim kártyájú telefonban is?


Igen, adapterrel.


Szerintem normál SIMből bármikor csinálnak micro SIM-et ( akár magad is levághaod ), nem tudom, hogy ezért kell e fizetni az operátornál.

2013. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bémész a Telenorhoz és megkérded hogy a régi számodra adnak-e új sim kártyát ha adnak (max 500huf lehet) akkor minden gondod megoldódtt mivel az új simek olyanok hogy rendes és micro is lehet attól függően hogy hogyan patinátod ki.
2013. febr. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha szerencséd van, akkor olyan a sim kártya tartó kialakítása a telefonban, hogy nem mozdul el benne a micro sim se. Ez esetben megspóroltad az adaptert :)

Amúgy nekem 500 Ft-ért levágták a normál sim-et microra, egy telefonos (gsm) boltban.

2013. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!