Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet egy androidos telefonról...

Lehet egy androidos telefonról leszedni az androidot s újratenni mint pl a windows-ot a gépeken?

Figyelt kérdés
Kaptam egy androidos telefont de angol, tele van csomó koreai alkalmazással amiket nem tudok letorolni és idegesítenek jó lenne egy teljesen újat tenni rá magyart lehet?
2013. febr. 13. 19:43
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy cégek foglalkoznak ilyen dolgokkal?
2013. febr. 13. 19:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Megoldható az android újratepítése.
2013. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tudni, attól függ, hogy milyen teló és hogy vannak-e hozzá főzött romok. nekem is például a myaudio-s tabletem ilyen, mert azt is a kínai gadmei gyártja, és bár aránylag van egy normális magyar ICS rajta, zenelejátszóba például visszaköszönnek kínai írásjelek a dalcímekben, alig találtam olyan zenelejátszót, ami nem a gyári kódolást használja.
2013. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és hogyan tudom rá újratelepíteni az androidot?:) Samsung galaxy R a telo :D
2013. febr. 13. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
rootolnod kell és akkor el tudod távolítani a felesleges alkalmazásokat a link2sd-vel !
2013. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előző voltam, rootolni így tudod :

[link]

2013. febr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bootloader unlockolása (bár ez nem minden telefonnál van), root, recovery telepítése, és utána bármit meg tudsz vele csinálni.
2013. febr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!