Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv. Olyan okostelefont...

Üdv. Olyan okostelefont keresek, aminek k*rvajó a zenei hangzása?! Help -->

Figyelt kérdés
főleg fülesen, de önmagában is jó lenne ha hangos és tiszta lenne, jó procija rom stb. van hogy ne szaggasson be nekem, kényelmes a netezés, bővíthető, strapabíró és ne merüljön le fél nap alatt. Létezik ilyen és melyik az? :) kösz

2013. febr. 14. 00:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nincs tökéletes telefon, de én ezeket ajánlom: htc one x vagy one x+ beats fülessel, ebben az esetben le kell mondanod a bôvíthetôségrôl de sztem elég lesz a belsô 32/64 gb belsô. A strapabíróság és a napi töltés az okostelefonok velejárója, együtt kell ezekkel élned. Vagy még várhatsz és (állítólag március körül) jön az xperia z ami strapabíró is lesz meg bôvíthatô, ha nem tetszk a hozzáadott füles, lehet venni jobbat. A hardver mindhárom esetben full. Ha nem akarsz várni akkor one x+ (esetleg sima one x), ha vársz akkor xperia z.
2013. febr. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgy akartam írni hogy a strapabíróság hiánya megszokott az okostelefonoknál. A többi jól van :-))
2013. febr. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Iphone annál nincs jobb hangzású
2013. febr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi, az xperia z lehet hogy túl nagy lesz nekem.. igazából a napi töltést pedig azért említettem csak meg mert van a Lenovo-nak egy P770-es telója, ami jobb akkuval van ellátva mint az átlag és azon is filozófáltam..
2013. febr. 14. 08:35
 5/11 anonim ***** válasza:
fülessel legtöbb telefon jó, csak a megfelelő fülest kell választani hozzá, nekem iPhone-om van, és nem mondanám, hogy annak a legjobb. A legjobb szerintem a Nokia 5800 Xpress Music-nak van még a mai napig, de hangzáson kívül más miatt nem ajánlanám.
2013. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sztem a one x+-nak már a beats füles miatt is megéri, nem kell venni hozzá külön mert az már elég jó, és a külső hangszóróján is elég jól szól, illetve minden megvan benne ami kell.
2013. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Kár, hogy a Beats fülesek k*rvaszarok.
2013. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legalább ne mondanál hülyeséget, utolsó.
2013. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te mondasz hülyeséget, utolsó! Utolsó előtti jól mondja, a beats szar. Csak egy agyon hypolt szar. Persze, azon is "jól" szól egy 128 kbps -os zene.
2013. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát jah, a beats fülesek kb annyit érnek, amennyiért ebay-en árulják a hamisítványokat, 1-2ezer Ft. de a többi is. egyszerűen azért mert drága, nem biztos h jó is...amúgy meg mind1 én is ebay-ről rendelek 200 Ft-ért, és semmi bajom nincs vele, nem vagyok vájtfülű, és csak azok tudják igazából a különbségeket meghallani.
2013. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!