Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Nemreg loptak el sajnos a galaxy ace telomat...ha mar amugy is kell telot vegyek, lehet nem vennek megint acet, bar elegge meg voltam vele elegedve, meg is szoktam... de ebben az arkategoriaban erdekelne valami jo telo barmilyen marka, pesze androidos legyen stb. meg hat legyeek olyan "extrai" mint az Ace-mek. Koszi
2013. febr. 15. 16:36
 1/5 jack5 válasza:
sony erisson xperia play
2013. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első: Miért pont az Xperia Play,mikor már vagy 2 éves és amúgyis sehogy se jön ide. Először gondold át mit írsz...........


Kérdező: Azt kell hogy mondjam elég jól jött neked hogy ellopták,na de ez már mindegy. Ebben a kategóriában mindenképp Xperia U,viszont ha kell a bővíthetőség akkor Xperia Sola. Hidd el 100-szor jobban megéri mint ugyanannyiért az Ace.

2013. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
es a nokialla mi a helyzet???lumia?milyen?? sonym nem volt meg sajna... nem tudom milyenek... ezert gondoltam inkabb samsungra meg nokiara..... de mindenkeppen utana nezek a sonyknak :) koszi az infot
2013. febr. 15. 18:05
 4/5 Mr.Kütyü ***** válasza:
max ár?
2013. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hat nem tudom... erdelyi vagyok ugy hogy kb atszamolva.....70-80ezer forint... asszem ,nalunk 800 lej kb
2013. febr. 16. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!