Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 800 helyett Samsung...

Lumia 800 helyett Samsung Galaxy S Advance?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy Nokia Lumia 800 asom (2 hónapos)és hát kicsit unom bár inkább csak megszoktam :)

Adott egy lehetőség hogy ismerősöm elcserélné velem a Samsung Galaxy S Advance (3 hónapos) telefonját.Lenne értelme szerintetek?

Nem volt még soha androidos telefonom.

Előre is köszönöm a válaszokat



2013. febr. 15. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó hülye, az advance mindenben sokkal jobb.
2013. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jófej:D ***** válasza:
Én a helyedbe elcserélném.
2013. febr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem mind1. hardver nem minden. androidot is ha megszokod, és rákattansz a mindennapi használatára, akkor az is pont ugyanolyan lesz, mint wp. legalábbis nálam tabletem androidos, és tényleg megvolt az a varázsa, hogy keresgélek alkalmazásokat, de úgy kb 2 hete ki se vettem a fiókból, mert semmi olyat nem tok vele csinálni, ami életbevágóan fontos lenne.
2013. febr. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: Ebben tényleg van valami,

Én is az a fajta vagyok aki az új dolgokat egyfolytában nyüstöli :D

Nem tudom , volt a kezemben igaz nem volt az a masszív érzetem mint lumiánál de egy kicsit tetszik a menü rendszere.lehet hogy csak e miatt nem lenne érdemes a csere ?!

Kicsit lassabbnak tűnt menüben lapozáskor...

2013. febr. 16. 08:43
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Hardveresen valóban erősebb a S Advance, de mint tapasztaltad így sem olyan "smooth", mint a Lumia 800.

Bár nem lennék a helyedben, mert én is rágódnék sokat :).


(3 év android után váltottam 3 hónapja a "luvnyára". Ha a helyedben lennék lehet, hogy cserélnék. Tapasztalatom szerint a WP 7 stabilabb rendszer, viszont az Android sokkal jobban személyre szabhatóbb és rengeteg hasznos app van hozzá, stb. Ja, azt se feledjük, hogy már van az Advance-re is gyári Jelly Bean, a L800-nál meg 7.8 után vége a dalnak... )

2013. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ráadásul JB-el is 100% smoth.
2013. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*smooth
2013. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!