Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S II - Vélemények?

Samsung Galaxy S II - Vélemények?

Figyelt kérdés

Ha valakinek van, vagy csak ismeri

az leírná róla a véleményét?

érdemes kiadni érte 100.000 forintot?

Vagy nézzek szét másfelé?



2013. febr. 15. 21:41
 1/4 Osynho ***** válasza:
Jó telefon, de 100ezret nagyon nem ér meg. Annyiért ott a HTC One S
2013. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ujonan ne vedd meg 100ert,csalodni fogsz benne...

hasznaltan 60 korul megkapod,probald ki,ha tetszik eladod es veszel egy ujat...

nekem nem jott be,100%muanyag,nulla suly,erzekelhetetlen rezgomotor,problemas fulhallgatopanel,recsego hagszoro,kopo "ezust keret",gyenge akkumulator...

2013. febr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem s2-m van már vagy egy éve és tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Könnyű, elég szép, nehezen törik/karcolódik, lagg mentesen fut minden játék/alkalmazás. Az aksi tényleg gyorsan merül, de ez minden ilyen szintű telónál így van. Persze, vannak sokkal jobb telók is pl. S3, de szerintem nem éri meg olyat venni, hiszen alig tudsz vele többet csinálni, és mégis 20-30 ezerrel többe kerül.

Én anno 108 000ért vettem, azóta már biztos adják 100000 alatt is. Csak meg kell találni.

2013. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Eléggé eltérő és elentmondásos vélemények! xD

Még meggondolom ezt a használtan vevős dolgot!

2013. febr. 16. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!