Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Melyik éri meg...

Melyik a jobb? Melyik éri meg jobban? Samsung galaxy mini 2 vagy Sony Xperia Tipo?

Figyelt kérdés
Jöhetnek vélemények és ellenvélemények vagy telefon ajánlások. :) (35000 Ft körül) Köszi :)
2013. febr. 16. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindkét telefon jófajta,de hardveres szempontból lényegi különbséget nem látok a két készülék között.


Én az Xperia Tipo mellett tenném le a voksom :)

2013. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem is az tetszik jobban, csak hát gondoltam biztos ami biztos, megkérdezem. Köszönöm a választ :)
2013. febr. 17. 12:54
 3/4 anonim válasza:

Nekem is a kettő közül kellett választanom. :)

Szerintem a mini2 drágább és szinte ugyanazt tudja mint a Tipo. De ha gondolod inkább vegyél xperi miro-t, jobb a kamerája, van vakuja és előlapi kamerája is stb. :)

2013. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sony ericcson xperia k300i z
2013. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!